Přírodní hydratační pleťová maska Moana

Pro všechny milovníky oceánu

Moana = oceán

Havajská kouzla v masce Moana od Honua pochází z moudrosti a hloubky Tichého oceánu, který omývá břehy havajských ostrovů. Hydratační maska dodává vyprahlé pokožce potřebnou výživu, péči a vláhu. Kromě ingrediencí z našeho vzácného oceánu, jako je antioxidační limu ko'a, která zvyšuje regeneraci buněk a pomáhá bojovat proti předčasnému stárnutí, obsahuje maska ještě svou klíčovou léčivou složku - laukahi. Tato silně léčivá bylina je používaná v tradiční havajské medicíně už po staletí. Maska pleť krásně oživí a zanechá ji jako znovuzrozenou. Chcete vědět, zdali je tato pleťová maska nejlepší? Neváhejte ji vyzkoušet.

Klíčové složky & benefity

LAUKAHI: silně léčivá bylina, používaná po staletí v tradiční havajské medicíně pro léčbu kožních potíží.

LIMU KO'A (havajská spirulina): modrozelená řasa, která je ceněná pro vysoký obsah antioxidantů. Zvyšuje regeneraci buněk a pokožku aktivně omlazuje.

ALOE VERA: zklidňuje a hydratuje.

MAKADAMIOVÝ OLEJ: hluboce vyživující a hydratační.

 

Použití: Naneste na odlíčenou a vyčištěnou pleť. Nechte působit 10-15 minut a poté setřete vlhkým ručníkem. 

Upozornění: Maska může cca 2-3 minutky od nanesení lehce štípat.

Velikost: 50 ml

+Hawaiian Honey, +French Green Clay (Montmorillonite), +Kaolin, Clay(Kaolinite), +Bentonite Clay, (Montmorillonite), *Hawaiian Spirulina (Arthrospira platensis), +Laukahi (Plantago major), *Lau Comfrey (Symphytum officinalis), *Licorice root (Glycyrrhiza glabra), *'Olena(Curcuma longa), *Aloe Vera leaf(Aloe barbadensis), *Witch Hazel leaf (Hamamelis virginiana), +Hawaiian Sandalwood Oil and Hydrosol (Santalum paniculatum), *Neroli Hydrosol, (Citrus aurantium amara), *Bulgarian Rose Hydrosol (Rosa damascena), Tamanu (Calophyllum inophyllum), +Macadamia Nut Oil, (Macadamia ternafolia), Coconut Vegetable Glycerin , *Wheat Germ Oil (Triticum vulgare), ,*Willow Bark (Salix alba),*Jasmine CO 2 (Jasminum grandiflorum), Essential Oils of *Neroli (Citrus aurantium amara), *Loke/Rose (Rosa damascena), +Petitgrain (Citrus aurantium), *Red Mandarin (Citrus reticulata); *Sweet Orange (Citrus sinensis), Antioxidants of +Sage(Salvia officinalis); *Rosemary (Rosmarinus officinalis) , Sodium Benzoate used to preserve the hydrosols

  • Nejlepší maska

    Nejlepší maska která dělá vše co od masky očekávám. Čistí, hydratuje a rozjasnuje. Je velmi příjemná, prvních par vteřin lehce stipe ale to hned zmizí. Někdy ji nechávám působit klidně i hodinu a nikdy nezklame.

    Napsal: Hana
  • Uzasna maska

    Mam suchou plet a najit produkt, ktery by mou kuzi nevysusoval, je vazne orisek. Po smyti masky jsem do zrcadla koukala s otevrenou pusou... plet byla jako vymenena po prvnim pouziti, cista, vypnuta a zariva... zadny pocit pnuti nebo supinky na nose... konzistence je naprosto genialni a vune exoticka Honua si me ziskala, proste laska na prvni pohled.

    Napsal: Monika
Přidat recenzi