Balance oil+ omega 3

 

Balance oil+ omega 3 je zcela přírodní, certifikovaný olej obohacený o polyfenoly z oliv, díky kterým je zajištěna lepší vstřebatelnost kyseliny omega 3 v našem těle. Je získávám z volně žijících drobných ryb jako jsou sardinky nebo ančovičky.

Balance oil chrání buňky před oxidací a napomáhá upravit správný poměr omega 3 a omega 6 mastných kyselin v těle. Je obohacen o přírodní vitamín D3 získávaný z lanolinu, což je přirozeně vznikající tuk, který se nachází v ovčí vlně.

Většina lidí má špatný poměr omega 3 a  6 mastných kyselin. Dochází tak zánětlivým procesům v těle a následným chronickým potížím.

Doporučujeme si na začátku udělat Balance test , který je následně odeslán do nezávislé laboratoře v Norsku. Po 4 měsích pravidelného užívání oleje si jako ověření funkčnosti produktu doporučujeme udělat test znovu a porovnat výsledky. U 95% procentech uživatelů dochází k narovnání poměru omega 3 a omega 6 kyselin a tím vyřešení mnoha chronických potíží v těle, které mohou způsobovat například  únavu, bolesti kloubů, bolesti hlavy, exémy, alergie, zánětlivá onemocnění, výkyvy nálad apod.

Klíčové benefity

Podporuje  přirozenou činnost srdce.

Přispívá k normální funkci zraku a mozku .

Napomáhá ke zdravému procesu dělení buněk.

Napomáhá k dobrému stavu kostí, zubů a optimální funkci svalů.

Přispívají k ochraně krevních lipidů před oxidativním stresem. 

Bez rybí pachutě a trávicích problémů.

Polyfenolová ochrana: Polyfenoly z olivového oleje přispívají k ochraně krevních lipidů před oxidačním stresem.

Testy prověřena účinnost ve změně poměru mastných kyselin Omega 6:3 v těle.

Čistota a kvalita původu: Molekulární testy zaručují nepřítomnost toxinů, čerstvost, bezpečnost a čistotu, kterým můžete věřit.

Podpora vyváženosti oceánského ekosystému založena na certifikovaném a udržitelném zdroji ulovených volně žijících ryb. 

 

Dávkování: Doporučené dávkování je 0,15 ml BalancOil+ na 1 kilogram tělesné hmotnosti. Jako příklad uvádíme v tabulce níže váhu člověka s 80kg tedy s denní dávkou 12ml.

 

Obsah v 1 dávce Pro množství ve 12 ml
Rybí tuk 6627 mg
 Mastné kyseliny omega-3  2478 mg
 
  • Z toho DHA
 683 mg
 
  • Z toho EPA
 1283 mg
 Olivový olej  4092 mg
  • Z toho kyselina olejová (omega-9)
3069 mg
  • Z toho polyfenoly
3,5 mg

Vitamín D3

20 ug (400 %*)
* % Doporučené denní hodnoty  

Složení: Rybí olej (z ančoviček, makrel, sardinek), olivový olej lisovaný za studena, smíšené tokoferoly (antioxidanty), přírodní pomerančovo-citronově mentolová příchuť, vitamín D3 (cholekalciferol).

Upozornění:  Pokud užíváte léky na ředění krve nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před užitím jakéhokoli doplňku stravy se svým lékařem. Skladujte na chladném a suchém místě mimo přímé sluneční světlo. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte v lednici. Doplňky stravy neslouží jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Obsah: 300 ml

 

Příspěvek zatím nikdo nekomentoval.

Přidat recenzi