O nás

Naše cesta k eshopu s přírodní kosmetikou začala, když jsme si uvědomili, jaký dopad na nás a na životní prostředí má nejen jídlo, ale i kosmetika a drogerie, kterou používáme. 

To, co jíme, se odráží stejně tak jako kosmetika, kterou na sebe nanášíme. Naše zdraví a pohodu ovlivňuje i to, zda celé dny trávíme sezením třeba v kanceláři bez sluníčka a čerstvého vzduchu nebo jakými myšlenkami se zabýváme. Přejeme si, aby procházky do naší hezké přírody nebo čistá voda nebyla v budoucnu pouze hezou vzpomínku. Převzali jsme tedy odpovědnost za každodenní volbu toho, co používáme a čím se obklopujeme....a stalo se to i naším podnikáním.

Při výběru značek a produktů se řídíme heslem: 

                                                                          „Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším.“

                                                                                                             Oscar Wild

Všechny výrobky přírodní kosmetiky, které u nás najdete, jsou námi nejprve pečlivě testovány. Vše osobně a s radostí používáme :).

S vděčností děkujeme přírodě za její poklady, které nám dává a tak je pro nás naprostou samozřejmostí jí to vracet. To se u nás ve firmě odráží přes výběr značek po používání ekologických obalů,  razítek a opětovnému použití balících materiálů.

Našim cílem je, aby PULO bylo místo, kam se budete rádi vracet. Kde dostanete dobrou radu při výběru, inspiraci a kde se budete moci spolehnout na kvalitu i výběr a ušetřit tak čas.

 Radek & Denisa

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: