O nás

Naše cesta k eshopu s přírodní kosmetikou začala, když jsme si uvědomili, že pokud chce být člověk zdravý a šťastný nestačí řešit jen kvalitu jídla, ale celkově hamonii v životě. To co jíme, se odráží stejně tak, jako to co naše tělo přijme prostřednictvím kosmetiky nebo jako to, jestli celé dny trávíme sezením třeba v kanceláři bez sluníčka a čerstvého vzduchu.

Kůže, jako největší orgán našeho těla, umožňuje vstřebávání a pronikání látek do našeho organismu. Až 60% toho, co na kůži naneseme, se vstřebává do našeho krevního oběhu.

Při výběru značek a produktů se řídíme heslem: 

                                                                          „Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším.“

                                                                                                             Oscar Wild

Všechny výrobky přírodní kosmetiky, které u nás najdete, jsou námi nejprve pečlivě testovány. Vše osobně používáme a 100% stojíme za tím, co na našem e-shopu můžete najít.

S největší vděčností děkujeme přírodě za její poklady, které nám dává a tak je pro nás naprostou samozřejmostí jí to vracet. To se u nás ve firmě odráží přes výběr značek po používání ekologických obalů,  razítek a opětovnému použití balících materiálů.

Našim cílem je, aby PULO bylo místo, kam se budete rádi vracet. Kde dostanete dobrou radu při výběru, inspiraci a kde se budete moci spolehnout na kvalitu i výběr a ušetřit tak čas.

Radek & Denisa

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: